top of page
תחילת עמוד

בנדל"ן - אין פשרות. הניסיון עושה את ההבדל.

נדל"ן ומקרקעין

עם ניסיון עשיר במגוון עסקאות בתחום הנדל"ן על כל גווניו וסוגיו, משרדנו מלווה לקוחות עסקיים ופרטיים בעסקאות נדל"ן, מורכבות ופשוטות, לרבות עסקאות קומבינציה, עסקאות תמ"א 38, ליווי שוטף של יזמים וקבלנים, עסקאות מכר, ייצוג וארגון קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים, הסכמי שיתוף במקרקעין וכו'.

 

משרדנו מקפיד על מתן יחסי אישי לקהל לקוחותיו וליווי צמוד לאורך כל שלבי העסקה החל מגיבוש ועיצוב הפרטים המסחריים, תכנון מתווה העסקה ומרכיביה, ליווי הליכי התכנון, הרישוי וההשבחה, רכישת הקרקע ומימונה, טיפול שוטף מול הרשויות, ניהול המו"מ המשפטי מול רוכשים או מוכרים, ייצוג מול רשויות מיסוי מקרקעין ועד להשלמת העסקה ורישום הזכויות, כל זאת תוך זיהוי, מיפוי, ומניעה מראש של מכשולים אשר עלולים להתגלות במהלך שלבי העסקה וכן הפעלת יצירתיות לסיום מהיר ויעיל של העסקה.

תמ"א 38 ופינוי בינוי

תמ"א 38 ופינוי בינוי

למשרדנו התמחות מיוחדת בתחום ההתחדשות העירונית עם נסיון של למעלה מ-80 עסקאות תמ"א 38/ 1 (חיזוק ושיפוץ), תמ"א 38/ 2 (הריסה ובניה) וכן עסקאות פינוי בינוי ועיבוי בינוי, בין היתר בערים, רמת גן, גבעתיים, חולון, תל אביב, קרית אונו, רעננה, הרצליה, כפר סבא, פתח תקווה, רמת השרון ועוד.

 

משרדנו מלווה יזמים ובעלי דירות, לאורך כל שלבי הפרויקט, החל משלב ביצוע הבדיקות המקדמיות של הפרויקט ובדיקת ההיתכנות, עובר בניהול המו"מ המשפטי על ההסכם וטיפול בדיירים סרבנים, ועד להשלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין.

 

עסקאות בתחום ההחדשות העירונית הינן עסקאות מאתגרות ודינמיות אשר מעבר להבנה בתחום המשפטי, מצריכות יכולות בינאישיות וניסיון מתאים וזאת על מנת לקשר ולגשר בין הצדדים לעסקה, היזם ובעלי הדירות, תוך רגישות והבנה של צרכי הצדדים והתאמת מתווה העסקה לדינמיות השוק והשינויים העלולים להתרחש במהלך חיי הפרויקט.

עסקאות במקרקעין

עסקאות במקרקעין

למשרדנו ניסיון עשיר בליווי והובלת עסקאות מקרקעין על כל סוגיהן, לרבות עסקאות מכר של מגרשים, נכסים מסחריים ובתי מגורים, רכישת ומכירת דירות מגורים, עסקאות קומבינציה, רכישות מכונסי נכסים ועוד מגוון שירותים מיוחדים הדורשים טיפול מקצועי של עורך דין המתמחה במקרקעין.

 

אנו מאמינים כי עורך דין המטפל בעסקה צריך להיות בעל מעורבות גבוהה בעיצובן המסחרי של העסקאות המטופלות על ידו, וללוות את את לקוחותיו בכל שלבי העסקה, החל משלב תכנון מתווה העסקה, דרך שלב ההשבחה והרישוי, המימון ורכישת הקרקע, ועד להשלמת העסקה ורישום הזכויות, והכל תוך שילוב של מקצועיות ויצירתיות לעשייה מהירה ויעילה של עסקאות.

תכנון ובניה

תכנון ובניה

למשרדנו היכרות מעמיקה וניסיון משפטי ומעשי מול רשויות התכנון בהליכי תכנון ובניה - בין היתר בהליכים הבאים:

 

טיפול בהליכי רישוי בניה - היתרי בניה, הקלות ושימושים חורגים - כל בניה ושימוש בקרקע טעונים היתר, והליכי הרישוי כרוכים בהיבטים משפטיים רבים, החל מפרשנות התכנית לעניין הזכויות החלות, והמשך בייצוג בהתנגדויות, עררים והליכים משפטיים. המשרד מתמחה בליווי משפטי של הליכי רישוי, החל משלב קבלת המידע בוועדה המקומית, דרך הכנת הבקשה להיתר, ייצוג בהתנגדויות, בעררים בפני ועדות הערר לתכנון ולבניה ויתר מוסדות התכנון הרלוונטיים.

 

ליווי הליכי תכנון (קידום תב"ע) - קידומה של תב"ע הוא המכשיר להשבחת נכסי מקרקעין ופיתוחם. בבואו לקדם תב"ע מתמודד היזם עם רגולציה סבוכה, דרישות לאישורי ועדות ומוסדות שונים, ודרך ארוכה המחייבת ייעוץ וליווי משפטי שוטף כחלק חיוני מהצוות המקצועי הנדרש לקידום התכנית. צוות המשרד מתמחה בליווי תכניות, מכל הסוגים ובכל הרמות לאורך המסלול הסבוך של הכנת תב"ע עד לאישורה במוסדות התכנון, כולל ייצוג בהליכי התנגדויות, בדיונים במוסדות התכנון המקומיים, המחוזיים והארציים ובבתי משפט בכל הערכאות, לרבות עריכת החוזים והעסקאות בנכסים.

קבוצות רכישה

קבוצות רכישה

משרדנו מתמחה בייצוג, ניהול, ליווי של קבוצות אנשיים פרטיות המתאגדות לרכישות מקרקעין במסגרת של קבוצות רכישה בתחום המגורים. בכל שלביטיפל בקבוצות רכישה רבות בתחום המגורים.

 

ליווי משפטי של קבוצות רכישה הכוללות לעיתים עשרות בעלי קרקע מצריך מערך משפטי וניהולי לצורך התנהלות מול כלל הגורמים המעורבים בתהליך (עו"ד, בנקים, אדריכלים, נותני שירותים וכו') וקידומו של הפרויקט במהירות תוך מינימום תקלות אשר עלולות להתעורר אצל כל אחד מחברי קבוצת הרכישה. 

 

בניה ותשתיות

בניה ותשתיות

משרדנו מתמחה במתן שירות כולל ומקיף לחברות קבלניות מתחום הבניה והתשתיות ומספק ליווי משפטי צמוד לאורך כל שלבי הפרויקט וכן בהתנהלות המשפטית השוטפת של החברה. בין השירותים הניתנים לקבלנים ליווי מכרזים, ייעוץ וייצוג אל מול רשם הקבלנים, הסכמי קבלנות, הסכמים לקבלני משנה וכו'.

bottom of page